Najlepsze kredyty hipoteczne w czerwcu

W czerwcu PKO BP zachowało swoją pozycję lidera na liście najlepszych kredytów hipotecznych. Marża wynosi tylko 1,1 procent, bank nie nalicza też prowizji, ale są to warunki oferowane tylko tym, którzy w PKO otworzą konto osobiste, wykupią kartę kredytową i ubezpieczenie na życie.

Druga oferta to kredyt w Deutsche Banku, z marżą 1,2 procent i zerową prowizją. Podobnie jak w poprzednim banku, tak i tutaj trzeba spełnić określone warunki, aby skorzystać z promocji.

Trzecie miejsce na podium należy do Alior Banku. kredyt w Aliorze to marża 1,25 procent plus obowiązkowe ubezpieczenie na życie.

Na dalszych miejscach uplasowały się ING Bank, Credit Agricole, Pekao SA, Citibank Handlowy, BPH, BNP Paribas oraz BZ WBK. Kredyty na 100 procent LTV są coraz trudniej dostępne i zazwyczaj kosztują więcej, niż pożyczki z wkładem własnym.

Uboga jest również oferta kredytów w obcych walutach. Zadłużyć można się już tylko w euro, ale często warunkiem jest zarabianie w tej walucie bądź bardzo wysokie dochody.

Kredyty walutowe na preferencyjnych warunkach są przyznawane osobom skłonnym wykupić jeszcze inne produkty banku.

Print Email