Pożyczka na sms

Wśród pożyczek mamy pożyczki bankowe, chwilówki, pożyczki online oraz szybkie pożyczki. Ostatnio pojawiły się pożyczki na sms. To nowość na rynku, która polega na tym, że osoba, która chce wziąć pożyczkę, wysyła smsa do firmy pożyczkowej z prośbą o otrzymanie pożyczki. Jeśli nie mamy czasu na wzięcie pożyczki u przedstawiciela handlowego danej firmy lub nie mamy możliwości wziąć pożyczki przez Internet, to możemy wysłać smsa.

Ten sposób jest dobry dla osób, które wcześniej się interesowały się pożyczkami pozabankowymi. Najwięcej takich propozycji na rynku mają parabanki. To u nich możemy szybko i bez dodatkowych dokumentów wziąć pożyczkę.

Jak wygląda pożyczka na sms?

Pożyczka na sms jest podobna do pożyczki online. Różnica polega na tym, że nie musimy wchodzić na stronę internetową i nie musimy się nigdzie rejestrować. Wysyłamy smsa pod wskazany numer i konsultant skontaktuje się z nami w sprawie pożyczki. Stali klienci, będący w systemie firmy, mogą dostać odpowiedź smsem. W niektórych firmach trzeba wysłać dwa smsy. Cała procedura jest bardzo krótka i pieniądze bardzo szybko znajdą się na naszym koncie. Osoby, które brały wcześniej pożyczkę mogą w jeszcze prostszy sposób wziąć pożyczkę. Nawet podczas przerwy w pracy wyślą smsa i pieniądze znajdą się na ich koncie.

Czy to bezpieczne?

Pożyczki na sms dedykowane są dla stałych klientów parabanków. Firmy pożyczkowe mają dane swoich klientów i wystarczy im potwierdzić swoje dane. Podobnie, jak w przypadku pożyczek online, jest weryfikacja klienta w Biurze Informacji Kredytowej i sprawdzanie tożsamości klienta.

Firm udzielających pożyczek na sms jest wiele na rynku. Dzieje się tak, ponieważ człowiek jest coraz bardziej zapracowany, ma coraz więcej na łowie i nie ma czasu na szukanie rozwiązania na nagły problem finansowy. Brakuje nam czasu na wszystko. Spędzamy pół dnia w pracy, czasami dłużej. Powoduje to, że nie mamy czasu na załatwianie spraw codziennych, domowych problemów. Zakupy robimy przez Internet, opłacamy w ten sam sposób rachunki. Drugą część dnia, chcemy spędzić w domu, aby odpocząć od trosk i problemów w pracy. Z tego powodu oferta pożyczki na sms wydaje się być kusząca i pożądana. To jest wyjście naprzeciw klientom, którzy chcą przeznaczyć minimum czasu na załatwianie takich spraw jak pożyczki, ale z drugiej strony, nie chcielibyśmy zostać oszukani. Dlatego warto wcześniej dokładnie sprawdzić wiarygodność firmy lub skorzystać z oferty firmy pożyczkowej, którą znamy. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy dana oferta jest odpowiednia, możemy porównać ją z innymi ofertami w Internecie z pomocą kalkulatora pożyczek.

Print Email